بـــزودی
تبلیغات
بطری پرندگان خشمگین

توجه ! توجه ! توجه !

به امید خدا آلبوم تا ۲ روز آینده میره واسه تکثیر و هیچ مشکلی الان آلبوم نداره و انشاالله تا ۱۵ تیر باید وارد بازار باشه ولی ۴۸ ساعت قبل بهتون خبر میدم .

در ضمن فاصله ها !

آهنگ تیتراژ مجموعه سریال فاصله ها که قرار بود با آهنگسازی محسن یگانه پخش شود تغییر کرد و آهنگساز دیگری جایگزین شد .

 

ساعت ۱۹:۰۰  چهارشنبه دوم خرداد سال ۱۳۸۹
یک ساعت مانده به شروع کنسرت
در حالی که پشت برگه بلیط نوشته شده بود : ۱۵ دقیقه قبل از شروع کنسرت کلیه درب ها بسته خواهد شد.

به سرعت برای تهیه بلیط اضافه برای یکی از دوستان به مراکز فروش بلیط در سطح شهر رفتیم و تمام فروشگاه هارو زیر پا گذاشتیم.ولی خبری از بلیط نبود و تموم فروشنده ها از اتمام بلیط های خودشون خبر میدادن.با نگرانی تموم در حالی که یه چشمم به ساعت بود و یه چشمم به دهان فروشنده از مراکز بیرون میرفتم

ساعت ۱۹:۴۰ به این نتیجه رسیدیم که تلاش برای تهیه بلیط بی فایدست و دوستم از آمدن به کنسرت منصرف شد.از هم خداحافظی کردیم و من هم با سرعت هر چه تمامتر به سمت محل برگذاری رفتم.ولی مثل اینکه اتفاق عجیبی افتاده بود.عده ای از مردم دم در بودن و ظاهرا هیچ کس به داخل سالن نرفته بود.بالاخره متوجه شدم که به علت عدم هماهنگی های لازم با سالن محل برگذاری اجرای کنسرت یک ساعت به تعویق افتاده بود.
در حالی که به اطراف نگاه میکردم متوجه مسئولی شدم که تعداد بسیار زیادی بلیط در دست داشت !
بلیط هایی که در تمام سطح شهر نایاب شده بود ، در محل برگذاری کنسرت دسته دسته موجود بود و با التماس به فروش میرفت! بلافاصله با دوستم تماس گرفتم که دوباره خودشو به سالن برگذاری کنسرت برسونه.
ساعت ۹ وارد سالن شدیم و تا ساعت ۹:۴۵ در هوای گرم سالن ، محو تماشای کوک کردن ساز های نوازندگان !!!!!

مسئولین سالن نیز گویا هر وقت از نظر مادی با برگذار کننده به توافق نمیرسند و هزینه ی کمتری را از مقدار مطالبه شده دریافت میکنند در عوض برای جبران از روشن کردن تهویه های سالن خودداری میکنند.اتفاقی که بارها شاهد آن بودیم

موضوع جالب تر خالی بودنه نیمی از صندلی های سالن بود که با توجه به نایاب شدن بلیط های کنسرت در سطح شهر منظره بسیار تعجب برانگیز ی به وجود آورده بود.موضوعی که محسن یگانه هم در حین اجرای کنسرت دوبار به اون ، یعنی خالی بودنه نیمی از سالن اشاره کرد !

بالاخره حدود ۹:۴۵ کنسرت شروع شد و هرچه منتظر ماندیم خبری از جملات زیبایی که بر روی تمامی بنر های تبلیغاتی سطح شهر  و یا روزنامه های استان دیده میشد نبود

جملات زیبایی با این مزامین : ” به همراه اجرای آهنک های آلبوم جدید  ”        ” با اجرای قطعاتی از آلبوم آینده … “

در حالی که محسن یگانه در حین اجرا به خالی بودن قسمت زیادی از صندلی های سالن برگذاری کنسرت اشاره میکرد به یاد مردمی از خود گذشته افتادم که گویا برای حمایت مالی از مسئولین برگذاری محبوبشان تمامی بلیط ها را خریداری کرده بودند ولی به سالن برگذاری کنسرت نرفته بودند !!!!

خوش خبری محسن یگانه برای طرفدارانش هم خبر آلبوم جدیدش بود که به گفته خودش با نام رگ خواب حدود ۶ الی ۷ روز آینده وارد بازار خواهد شد

و بالاخره کنسرت تمام شد.

در حالی که چشم های خیلی از دوستداران و طرفداران به استیج خشک شده بود ! نه خبری از آهنگ های جدید بود و نه خبری از شور و حال طرفداران.طرفدارانی که در حین اجرای کنسرت با تمام وجود سعی در قانع کردن خود نسبت به پولی که برای کنسرت پرداخته بودند داشتند.
وضعیت راه رو های سالن هم که نیازی به توضیح نداره.تموم زمزمه هایی که به گوش میرسید اظهار پشیمانی از آمدن به کنسرت بود.

ازینجا به بعد رو مسئولین بخوانند :

آیا واقعا کسب سود و درآمد از کنسرت به هر طریقی ، حتی با وعده های دروغین هدف اصلی کنسرت گذار است؟
آیا کنسرت گذار میبایست به منظور کسب سود تمامی ارزش های انسانی و شرافت را زیر پا نهاده و با دروغ و نیرنگ چشم به دستان عاشقان هنر بدوزد؟
آیا فکر نمیکنید این مسائل بجز ضربه به اعتماد مردم سودی را نصیب شما نخواهد کرد؟
تهیه کننده عزیز ، هر چند اجرای خواننده خوب باشد.هر چند مردم از دیدن خواننده مورد علاقه خود لذت ببرند ولی تلخی دروغ های شمارا تا مدت ها فراموش نخواهند کرد.
امید است مسئولین امر با توجه بیشتر به این مسائل و همچنین استفاده از تجربیات مراسم گذشته راه را بر استقبال مردم از هنرمندانشان تنگ نکنند.

استقبالی که امروز لطمه اش را مردم خوردند ، فردا مسئولین و در آینده نچندان دور … هنرمندان
شماره تماس مدیر وسایت : ۰۹۳۶۳۷۹۰۹۳۷

 

  1. محسن عشقه…زندگی….واقعا افسوس خوردم که نتونستم بیام.اخه زاهدان هستم

    • ایشالله یه روزی میرید کنسرتش…
      ناراحت نباشید…
      مرسی…

آشنایی با مدیران سایت
تبلیغات
MohsenYeganeh.ir Facebook FanPage پیج اینستاگرام سایت

© تمامی حقوق مطالب برای محسن یگانه دات آی آر محفوظ است ، طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه هرگونه کپی برداری ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد .