بـــزودی
تبلیغات
بطری پرندگان خشمگین

سه گزارش تصویری و متنی از بیست و نهمین جشنواره موسیقی فجر

اخبار مهم ، در مطالب قبلی ، مطالب قبلی رو ببینید

کنسرت محسن یگانه در تنکابن، سالن ورزشی امام رضا (ع)، ۱۱ اسفند ماه

گزارش تصویری و متنی کنسرت محسن یگانه در تهران در پنجمین شب جشنواره

منبع گزارش ها : موسیقی ما ، موسیقی ایرانیان ، موسیقی پارس

عکس ها را در انتهای مطلب ببینید !

ادامه مطلب رو ببینید!

کنسرت محسن یگانه در جشنواره موسیقی کنسرت محسن یگانه کنسرت جشنواره موسیقی فجر کنسرت تهران

گزارش «موسیقی ما» از اجرای محسن یگانه در جشنواره موسیقی فجر؛

یگانه: دلم برای پیچیدن صدایتان در این سالن تنگ شده بود!
موسیقی ما – در پنجمین شب از جشنواره موسیقی فجر، برج میلاد میزبان «محسن یگانه» و گروهش بود که دو سانس برای مخاطبین به اجرای برنامه پرداختند.«نباشی»، «عذاب»، «نمیشه»، قطعاتی بودند که در آغاز برنامه اجرا شدند. یگانه که پس از مدتها در برج میلاد روی استیج می‌رفت، بعد از اجرای این قطعات گفت: «جشنواره موسیقی فجر بهانه ای شد که دوباره در این سالن به اجرای برنامه بپردازم. دلم برای صدای بلند و عجیبی که اینجا می‌پیچید تنگ شده و منتظر می‌مانم ببینم شما می‌توانید آن صدای عجیب را به گوش من برسانید یا نه…!».وی همچنین با اشاره به اینکه اکثر آهنگهایش غمگین است، گفت: «سعی می‌کنیم با کمک شما شب غمگینی نداشته باشیم…».«دوست دارم» قطعه ای بود که موجب ایجاد شور و هیجان در سالن شد. اما گویی یگانه از انرژی مردم چندان راضی به نظر نمی‌رسید و از این رو بارها از این بابت گله کرد و از مردم خواست شور و هیجان بیشتری از خود نشان دهند تا او هم به سراغ آثار غمگین نرود.«خیابونا» قطعه ی بعدی کنسرت بود.«آهنگهای زیادی خوانده ام اما می‌خواهم آهنگی از آلبوم «رگ خواب» بخوانم که خیلی‌ها من را با آن می‌شناسند»؛ با این مقدمه، قطعه «سکوت» اجرا شد.در ادامه ریمیکسی از قطعات «گناهی ندارم»، «رگ خواب» و «نمیذارم خسته شی» خوانده شد و سپس یگانه «تنهایی» از آلبوم «حباب» را خواند.قطعه بعدی یگانه، «هوایی شدی» بود تا شاید فضای حاکم بر سالن را عوض کند. پس از این قطعه، یگانه و گروهش «کی جای من اومد» و «حافظه ضعیف» را پشت سر هم اجرا کردند. یگانه در خصوص «کی جای من اومد» گفت: این قطعه از آثار مورد علاقه خودم است و نخستین بار در همین سالن اجرا شده بود…».پس از این قطعات، «علی ثابت» (تنظیم کننده، سرپرست و رهبر ارکستر)، پشت پیانو قرار گرفت تا قطعات «بخند» و «فداکاری» با نوازندگی او اجرا شود.اجرای قطعات شش و هشت «آهای خبر نداری»، «خیلی دلم ازت پره» و «اینجا جای تو نیست» در ادامه، توانست جو آرام سالن را متحول کند تا یگانه بگوید «ای کاش اینها را زودتر اجرا می کردم!».سپس یگانه مانند سایر کنسرتهایش گیتار در دست گرفت و این بار قطعه تازه منتشر شده «من» را اجرا کرد.«باور کنم» و «نرو» از آلبوم «حباب»، قطعات بعدی این کنسرت بودند.«کل منظومه ی شمسی رو یه جا می شمارم
آخرین ستاره رو شمردم و بیدارم
از مرور شب و روزام دیگه تکرار شدم
اونقدر قصه نگین، بسمه، بیدار شدم…هر کی بی خوابی کشیده تا حالا، فهمیده
رو سر حرفای تکراری فقط تشدیدهتا حالا برای خواب به قرص وابسته شدی؟
مث من از هر چی پسوند «زپام» خسته شدی؟
تا حالا برای خواب از خدا خواهش کردی؟
خودتو با دستای خودت نوازش کردی؟کیو دیدی واسه ی خواب خودش قصه بگه؟
واسه پلکِ تر و بی تابِ خودش قصه بگه؟…»یگانه با دکلمه ی این شعر با همراهی پیانوی علی ثابت، فضا را برای اجرای «قرصای خواب آور» آماده کرد.قطعه «نشکن دلمو» که از نخستین قطعات منتشر شده با صدای یگانه بود، به عنوان قطعه پایانی کنسرت به اجرا در آمد.یگانه در طول کنسرت چندین بار با اعلام نارضایتی از مردم خواست تا از فضای غمگین خارج شوند و با دست و فریادهایشان باعث شوند او هم کمتر آهنگ غمگین بخواند.محسن یگانه در کنسرتش در خصوص تغییرات مدیریتی در وزارت ارشاد اظهار کرد: «در این چند وقت، اتفاقات خوبی افتاده که ما را خوشحال کرده است. مطمئنم زمان زیادی نمی‌گذرد که نتیجه این اتفاقات در آثار هنری دیده می‌شود».وی همچنین با تشکر از هوادارانش گفت: «تا به حال فقط سه آلبوم داشته ام اما به لطف شما، با چهره های مطرح مارکت موسیقی مقایسه می‌شوم. قول می‌دهم در آلبوم بعدی نهایت تلاشم را بکنم تا لطف شما را جبران کنم».گفتنی است «پیروز ارجمند» نیز به تماشای این برنامه نشست.علی ثابت (تنظیم کننده و رهبر رکستر، نوازنده پیانو و کیبورد)، فیروز ویسانلو (گیتار)، میثم مروستی (ویولن)، علی عباسی (ترومبون)، حسن فراهانی (ترومپت)، مهران سراجیان (فلوت)، وحید قاسمی (پرکاشن)، سعید برادران (پرکاشن و ادوات الکترونیک)، رامین زواری (درامز)، مجتبی شکاری (گیتار بیس)، بابک مالکی فر (گیتار الکتریک) و علیرضا جعفریه (گیتار)، اعضای گروه ارکستر محسن یگانه بودند.
منبع:
اختصاصی موسیقی ما
نویسنده: آرتین ولی الهی

 

گزارش تصویری موسیقی ایرانیان از کنسرت محسن یگانه
محسن یگانه: اتفاق های خوبی برای موسیقی در راه است/ زندگی فقط غصه نیست!

پنجمین شب جشنواره موسیقی فجر با اجرای محسن یگانه در برج میلاد برگزار شد.

در اجرای شامگاه دوشنبه (۲۸ بهمن ماه) محسن یگانه خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ پس از یک سال، بار دیگر به سالن همایش های برج میلاد تهران بازگشته بود.این هنرمند به گفته خود در حال حاضر بدون هیچ دلیلی مجوز اجرای موسیقی در برج میلاد را ندارد.

در ابتدای کنسرت، محسن یگانه ضمن سلام و خوشامدگویی به حاضرین در سالن گفت: خیلی خوشحال هستم که امشب در جمع شما حضور دارم.طبق روال کنسرت های گذشته تعداد آهنگ ها زیاد است و امیدوارم تا پایان اجرا شاد و سرحال باشید.

پس از آن ترانه های « آخه دل من دل دیوونه من…»،« دقیقه هایی که نیستی اونقده دلگیره، که داره از غصه می میره عذابم میده این جای خالی..» و «من عادت نکردم به شب های سردم قسم خورده بودم اگه از تو جدا شم..»بصورت ریمیکسی اجرا شد.

در ادامه این اجرا با درخواست حاضرین در سالن قطعه پرطرفدار و شاد «دوست دارم»از آلبوم «حباب» با همخوانی مردم اجرا شد.

محسن یگانه که پس از مدت طولانی قدم به برج میلاد تهران گذاشته بود در این باره گفت: جشنواره موسیقی بهانه ای شد تا باردیگر در برج میلاد کنسرت داشته باشیم. دلم برای صدای گوش خراش شما در این سالن تنگ شده است.

خواننده آلبوم «رگ خواب» که به مانند همیشه طرفداران بسیار و تقریبا از همه رنج سنی دوستداراش هستند، چندین بار از حاضرین درخواست کرد که با صدای بلند و جیغ و فریاد او را همراهی کنند در غیر این صورت ترانه های غمگین اجرا خواهد کرد و سرانجام ترانه زیبای« از این خیابونا هر وقت رد میشم دیوونه تر میشم بی حد واندازه باور کن این روزا هر چی که میبینم فکر منو داره یاد تو میندازه» با نوای ویلون میثم مروستی در سالن طنین انداز شد.

درادامه قطعه پرطرفدار«سکوت» اجرا شد. یگانه درباره ترانه «سکوت قلبتو بشکن و برگرد نذار این فاصله بیشتر از این شه نمیخوام مثل گذشته که رفتی دوباره آخر قصه همین شه ..» اظهار کرد: تا به امروز آهنگ های زیادی اجرا کرده ام اما به لطف شما همه من را با این آهنگ می شناسند.

پس از اجرای سه قطعه ریمیکسی از آلبوم های «نفس های بی هدف»،«رگ خواب» و «حباب» ترانه « چکاری بود که من کردم تو رو سوزوندم از ریشه این آتیش همون روزه که دامن گیره ..»با نواختن گیتار فیروز ویسانلو جرا شد.

«کی جای من اومده»، «بخند»، «هوایی شدی»،«خیلی دلم ازت پره»،«نرو» و«بارو بندیل»قطعاتی بود که پس از آن اجرا شد.

پس از اجرای قطعه «من» با گیتار نوازی محسن یگانه، این هنرمند از اینکه در مقابل نوازنده های حرفه ای ارکسترش نوازندگی کرده است عذرخواهی کرد.

اواسط برنامه؛ محسن یگانه در ضمن تشکر از مسئولین برگذاری جشنواره موسیقی فجر گفت: این روزها اتفاق های خوبی برای موسیقی افتاده است و نتیجه آن در آثار هنری دیده خواهد شد.
خواننده البوم حباب قبل از اجرای قطعه «قرص خواب آور» که آن را دغدغه خود اعلام کرد گفت: اکثر شعرهای آهنگ هایم را خودم می گویم و در این باره انتقاد های زیادی شنیده ام. تعدادی از دوستان می گویند بعضی شعرها به من نمی آید اما زندگی فقط غصه نیست.

حسن ختام کنسرت محسن یگانه ترانه «نشکن دلمو» بود که این خواننده در باره این اثرگفت:این کار قدیمی ترین کار من است که حدودا ۱۰گذشته ساخته شده است. هیچ گاه فکر نمی کردم این کار در گذشته اینقدر معروف شود. خدا می داند در اینده چه اتفاقی خواهد افتاد اما پشت من به دوستدارانی چون شما گرم است.

فیروز ویسانلو، حسن فراهانی، سعید برادران، علی ثابت، مهران سراجیان ، مهران عباسی،وحید قاسمی،رامین زواری،مجتبی شکاری،بابک مالکی فر،علیرضا جعفریه،میثم مروستی اعضای گروهی بودند که در این کنسرت محسن یگانه را همراهی کردند.

منبع: گزارش متنی از شبکه ایران/ عکسها از موسیقی ایرانیان

یگانه: برج میلاد برایم تداعی کننده ی خاطرات شیرین است

موسیقی پارس – نیما باقری: در ادامه بیست و نهمین جشنواره موسیقی فجر محسن یگانه در دو سانس به اجرای برنامه پرداخت.

از ساعاتی قبل از آغاز کنسرت مخاطبان این خواننده به سالن همایش های برج میلاد آمده و تا ۳۰ دقیقه مانده به اجرا جمعیت سالن رو به افزایش بود. با ورود بابک مالکی فر نوازنده گیتار الکتریک، اعضای گروه یکی پس از دیگری وارد استیج شدند و پشت سازهای خود قرار گرفتند. “نباشی” سرآغاز این کنسرت هیجان انگیز بود که در همان ابتدای کار انرژی بالایی به سالن تزریق کرد، پس از آن محسن یگانه ضمن خوش آمدگویی به حضار سالن گفت: حدود ۱سال است که من در این سالن برنامه نداشتم و بازگشت به این سالن برای من تداعی کننده خاطرات خوب و شیرین است و خوشحالم که مجدد در خدمت شما عزیزان هستم. پس از آن “آخه دل من”، “بمون”، “عذاب”، “نمیشه”، “دوست دارم”، “خیابونا” و”سکوت به ترتیب اجرا شد. پس از آن محسن یگانه با بیان اینکه خوش حال است فردی از دل موسیقی به مسئولیتی در حوزه موسیقی رسیده ابراز خرسندی کرد و به معرفی “پیروز ارجمند” رئیس دفتر موسیقی وزارت ارشاد پرداخت همچنین عنوان کرد که طبق نقل قولی از پیروز ارجمند ازین پس مجوز های کنسرت شهرستان ها در کمتر از ۳روز صادر خواهد شد که جای بسی خوشحالی دارد که مسئولین به غیر از تهران به فکر شهرستان ها نیز هستند. همچنین یگانه با بیان اینکه در آلبوم جدید خود می خواهد محبت هواداران را جبران کند به آنان گفت:”قرار نیست کار محیرالعقولی در آلبوم جدید انجام دهیم اما تمام سعی خود را می کنیم که لحظات خوب و دل انگیزی را برای شما رقم بزنیم همچنین علی ثابت عزیز نیز نقش پررنگی در این آلبوم خواهد داشت”

پس از آن نیز “گناهی ندارم”، “رگ خواب”، “نمیذارم از بودنم خسته شی”، “تنهایی”، “هوایی شدی”، “کی جای من اومد”، “حافظه ضعیف”، “بخند”، “فداکاری”، “آهای خبر نداری”، “خیلی دلم ازت پره”،” باروبندیل”، “من”، “باور کنم”، “نرو”، “قرص های خواب آور”و “نشکن دلمو” اجرا شدند. همچنین از نکات جالب و تحسین برانگیز این کنسرت تعداد قطعات بالا(۲۵قطعه) و انرژی خوب خواننده و نوازنده ها بود که احترام به مخاطب را در دل خود داشت.

از نوازنده های این گروه میتوان به علی عباسی(ترومبون)، حسن فراهانی(ترومپت)، مهران سراجیان(فلوت)، وحید قاسمی و سعید برادران(پرکاشن)، رامین زواری(درامز)، مجتبی شکاری(گیتار باس)، بابک مالکی فر(گیتار الکتریک)، علیرضا جعفریه(گیتار اسپانیش)، فیروز ویسانلو(گیتار کلاسیک)، میثم مروستی(ویلون) و علی ثابت (کیبورد و پیانو) اشاره کرد که رهبری و سرپرستی گروه نیز به عهده علی ثابت بود.

تصاویر سایت موسیقی ما

کنسرت محسن یگانه در جشنواره موسیقی کنسرت محسن یگانه کنسرت جشنواره موسیقی فجر کنسرت تهران

کنسرت محسن یگانه در جشنواره موسیقی کنسرت محسن یگانه کنسرت جشنواره موسیقی فجر کنسرت تهران

کنسرت محسن یگانه در جشنواره موسیقی کنسرت محسن یگانه کنسرت جشنواره موسیقی فجر کنسرت تهران

کنسرت محسن یگانه در جشنواره موسیقی کنسرت محسن یگانه کنسرت جشنواره موسیقی فجر کنسرت تهران

کنسرت محسن یگانه در جشنواره موسیقی کنسرت محسن یگانه کنسرت جشنواره موسیقی فجر کنسرت تهران

۵۰ عکس در فایل زیپ

کنسرت محسن یگانه در جشنواره موسیقی کنسرت محسن یگانه کنسرت جشنواره موسیقی فجر کنسرت تهران

 

تصاویر موسیقی ایرانیان

برای بزرگنمایی تصویر، روی آن کلیک کنید

کنسرت محسن یگانه در جشنواره موسیقی کنسرت محسن یگانه کنسرت جشنواره موسیقی فجر کنسرت تهران
کنسرت محسن یگانه در جشنواره موسیقی کنسرت محسن یگانه کنسرت جشنواره موسیقی فجر کنسرت تهران
کنسرت محسن یگانه در جشنواره موسیقی کنسرت محسن یگانه کنسرت جشنواره موسیقی فجر کنسرت تهران
کنسرت محسن یگانه در جشنواره موسیقی کنسرت محسن یگانه کنسرت جشنواره موسیقی فجر کنسرت تهران
کنسرت محسن یگانه در جشنواره موسیقی کنسرت محسن یگانه کنسرت جشنواره موسیقی فجر کنسرت تهران
کنسرت محسن یگانه در جشنواره موسیقی کنسرت محسن یگانه کنسرت جشنواره موسیقی فجر کنسرت تهران
کنسرت محسن یگانه در جشنواره موسیقی کنسرت محسن یگانه کنسرت جشنواره موسیقی فجر کنسرت تهران
کنسرت محسن یگانه در جشنواره موسیقی کنسرت محسن یگانه کنسرت جشنواره موسیقی فجر کنسرت تهران
کنسرت محسن یگانه در جشنواره موسیقی کنسرت محسن یگانه کنسرت جشنواره موسیقی فجر کنسرت تهران
کنسرت محسن یگانه در جشنواره موسیقی کنسرت محسن یگانه کنسرت جشنواره موسیقی فجر کنسرت تهران
کنسرت محسن یگانه در جشنواره موسیقی کنسرت محسن یگانه کنسرت جشنواره موسیقی فجر کنسرت تهران
کنسرت محسن یگانه در جشنواره موسیقی کنسرت محسن یگانه کنسرت جشنواره موسیقی فجر کنسرت تهران
 
کنسرت محسن یگانه در جشنواره موسیقی کنسرت محسن یگانه کنسرت جشنواره موسیقی فجر کنسرت تهران
کنسرت محسن یگانه در جشنواره موسیقی کنسرت محسن یگانه کنسرت جشنواره موسیقی فجر کنسرت تهران
کنسرت محسن یگانه در جشنواره موسیقی کنسرت محسن یگانه کنسرت جشنواره موسیقی فجر کنسرت تهران
کنسرت محسن یگانه در جشنواره موسیقی کنسرت محسن یگانه کنسرت جشنواره موسیقی فجر کنسرت تهران
کنسرت محسن یگانه در جشنواره موسیقی کنسرت محسن یگانه کنسرت جشنواره موسیقی فجر کنسرت تهران
کنسرت محسن یگانه در جشنواره موسیقی کنسرت محسن یگانه کنسرت جشنواره موسیقی فجر کنسرت تهران
کنسرت محسن یگانه در جشنواره موسیقی کنسرت محسن یگانه کنسرت جشنواره موسیقی فجر کنسرت تهران
کنسرت محسن یگانه در جشنواره موسیقی کنسرت محسن یگانه کنسرت جشنواره موسیقی فجر کنسرت تهران
کنسرت محسن یگانه در جشنواره موسیقی کنسرت محسن یگانه کنسرت جشنواره موسیقی فجر کنسرت تهران
کنسرت محسن یگانه در جشنواره موسیقی کنسرت محسن یگانه کنسرت جشنواره موسیقی فجر کنسرت تهران
کنسرت محسن یگانه در جشنواره موسیقی کنسرت محسن یگانه کنسرت جشنواره موسیقی فجر کنسرت تهران
تصاویر موسیقی پارس
 1. وای معرکه بود خیلی حال کردم مرسی

  • مرسی

 2. mesle hamishe bi nazir bodan.dasteton dard nakone .<3

  • مرسی

 3. سلام این جشنواره فجر مسابقه است مثل فیلم یا همینطور الکی میخونن اگر مسابقه است نتایج کی معلوم میشه ممنون

  • فعلا تو بخش رقابتی نیست…
   اگرم رقابتی باشه همه میدونن کی اول میشه دیگه !
   مسابقه نیاز نداره که !!
   محسن اول میشه…
   همه میدونن که تو کنسرت ، تو ایران هیچ کس بهتر از محسن نیست…

 4. آره اون که صد درصد محسن جون بهترین خواننده ایرانه ولی کاشکی رقابتی بود که بقیه میفهمیدن و الکی ادعا  نمیکردنراستی محسن تلویزیون نمیاد مثلا برای تحوبل سال؟

  • ایشالله موسیقی پاپ هم میره به بخش مسابقه…
   فعلا تلویزیون نه…تا وقتی که شرایط عوض بشه..
   شرایط تلویزیون اصلا خوب نیست…

 5. mesle hamishe aaaaaaaaaaaaaali bood
  doosetoon daram fajeh

  • مرسی…
   دوستانتون رو به سایت دعوت کنید…

   • he etefagan hamin dirooz be 6 7 nafar az doostam in site ro moarefi kardam
    mano daste kam nagirin

   • مرسی…
    سایت ما الان بزرگترین و پر بازدیدترین سایت طرفداری محسن یگانه است…
    هر روز باید بازدیدش رو بیشتر کنیم…
    مرسی…

 6. ممنون بابت گزارش البته یه کلیپم ریمیکس شده از اهنگای اجرایی اون کنسرت هس اگه خواستی بذار تو سایت برا دانلود اون دسته هوادارای باحاللللللللللل :lol:
  از سایت اپارات دیدمش من!!!

  • اگه بشه میذارم….
   مرسی…

 7. سلام بابت عکس ها و گرارش خوبی که گزاشتید ممنون
  عکس ها رو خیلی دوست داشتم ولی عکس ۳۵ که داداش محسن غرق خنده هستش و بیشتر از همه پسندیدم امیدوارم همیشه خنده رو لبهاش باشه

  • خواهش میکنم
   مرسی

آشنایی با مدیران سایت
تبلیغات
MohsenYeganeh.ir Facebook FanPage پیج اینستاگرام سایت

© تمامی حقوق مطالب برای محسن یگانه دات آی آر محفوظ است ، طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه هرگونه کپی برداری ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد .