بـــزودی
تبلیغات
بطری پرندگان خشمگین

والپیپر های جدید محسن یگانه ( سری دوم )

توضیحات : سری دوم والپیپر های ساخته شده توسط کاربران سایت که در این پست قرار گرفته است .

این والپیپر ها توسط کاربران سایت : نیکشاد – سعید حسینی – آرش ارسال شده است .

والپیپر های محسن یگانه والپیپر محسن یگانه عکس های محسن یگانه جدید ترین عکس محسن یگانه

 

شماره اول :

والپیپر های محسن یگانه والپیپر محسن یگانه عکس های محسن یگانه جدید ترین عکس محسن یگانه

شماره دوم :

والپیپر های محسن یگانه والپیپر محسن یگانه عکس های محسن یگانه جدید ترین عکس محسن یگانه

شماره سوم :

والپیپر های محسن یگانه والپیپر محسن یگانه عکس های محسن یگانه جدید ترین عکس محسن یگانه

شماره چهارم :

والپیپر های محسن یگانه والپیپر محسن یگانه عکس های محسن یگانه جدید ترین عکس محسن یگانه

شماره پنجم :

والپیپر های محسن یگانه والپیپر محسن یگانه عکس های محسن یگانه جدید ترین عکس محسن یگانه

شماره ششم :

والپیپر های محسن یگانه والپیپر محسن یگانه عکس های محسن یگانه جدید ترین عکس محسن یگانه

شماره هفتم :

والپیپر های محسن یگانه والپیپر محسن یگانه عکس های محسن یگانه جدید ترین عکس محسن یگانه

شماره هشتم :

والپیپر های محسن یگانه والپیپر محسن یگانه عکس های محسن یگانه جدید ترین عکس محسن یگانه

شماره نهم :

والپیپر های محسن یگانه والپیپر محسن یگانه عکس های محسن یگانه جدید ترین عکس محسن یگانه

 1. ممنون عالی بود!! :wub: :wub:
  خسته نباشید. :biggrin:

 2. جـــــــــــــــــــــونم محــــــــــــســــــــــــن!!! :wub: :wub:

  تشکر! :heart:

 3. شایعه ممنوع الکار شدن «محسن یگانه» شوک بزرگی است که دوستداران این خواننده را بهت زده کرده است
  یا قرارداد ۵ ساله، یا ۱۳۰ میلیون نقد …!

  موسیقی ما – بهمن بابازاده: شانس بزرگ یگانه روز انتشار خبر ممنوع الکار شدن اش بود که دقیقا یک روز قبل از تعطیلات عید فطر اتفاق افتاد که تمام رسانه ها به حالت نیمه تعطیل به سر می برند و خبری از آن شور و حال رسانه ای در کشور وجود ندارد.

  خبر صبح روز سه شنبه ، یک روز مانده به عید فطر با تیتر: « محسن یگانه هم ممنوع الکار شد» بروی خروجی یکی از خبرگزاری ها رفت و با سرعت نور در سایت های غیر رسمی و وبلاگ های هواداری پیچید. ولی با گذشت چند روز از این خبر هنوز هیچ رسانه رسمی و قدرتمندی به آن واکنش نشان نداده و با توجه به کهنه شدن آن، دیگر بعید است کسی به پی گیری دلایل آن بپردازد. در حالی که انتشار این خبر هواداران این خواننده را نگران کرده است، دلایل این اتفاق هرگز از سوی دو طرف دعوا رسانه ای نشده. «موسیقی ما» در گزارشی ، دلایل این اتفاق را برای اولین بار بررسی می کند.

  اگر قرار باشد دلایل اصلی این اتفاق را مورد بررسی قرار دهیم باید نگاهی گذری و کوتاه را به پنج سال پیش بیندازیم.

  محسن یگانه جوان با استعداد و به قولی نابغه ای است که قطعات زیر زمینی اش به شدت مورد توجه عموم قرار گرفته و کارهایش را می شود در تمام نقاط شهر شنید. «زیرزمینی» بودن اش معظل بزرگ اوست و دغدغه مجوز گرفتن، بزرگترین چیزی که همه فکر و ذکرش را به خود مشغول کرده است .

  آشنایی اش با علی چراغعلی ، اتفاق خوبی بود که نوید روزهای بهتری را در آینده به او می داد. این آشنایی به همخانه شدن او و مدیر برنامه اش (چراغعلی) در خیابان پاکستان، کوچه حکیم منتهی شد و صمیمیت این دو به قدری بالا گرفت که یگانه در تمام برنامه های زنده اش، از روی استیج چراغعلی را با لفظ «برادر بزرگ تر» به مردم معرفی می کرد و از همه می خواست مدیر برنامه اش را هر چقدر که او را (یگانه را) دوست دارند، تشویق کنند!

  آلبوم اول

  اولین آلبوم یگانه « نفس های بی هدف» با تلاش چراغعلی و پی گیری های یگانه بالاخره وارد بازار شد تا یگانه بتواند خود را جزیی از بازار رسمی پاپ به حساب بیاورد. بازار کنسرت های این خواننده داغ داغ شد و بحث های مالی وارد سیستم کاری این دو شد.

  در سال اول هیچ مشکلی بوجود نیامد و همه چیز در حالت عادی پیش رفت. یگانه از تهران گرفته تا رشت و کیش و قشم و تبریز و بسیار از شهرهای دیگر بروی استیج رفت و شرایط مالی خوبی را در یک سال توانست کسب کند. از همان ابتدای کار هم بحث قرارداد کاری بین این دو به نحوی بود که چراغعلی ۲۵ درصد کل در آمدهای کنسرت را از آن خود می‌کرد و بقیه به حساب یگانه واریز می شد. روزها گذشت و گذشت و بازار کنسرت های یگانه هر روز داغ تر هم شد. حتی پای اجراهای خارج از کشور هم به برنامه های این خواننده باز شد. اوضاع خوب بود و خواننده ای دیگر در وصف این اوضاع خواند: «همه چی آرومه ، من چقدر خوشحالم…!»

  وقتی ورق برگشت

  هیچکس نفهمید چه اتفاقی افتاد که یگانه در یک فایل صوتی که روی اینترنت منتشر کرد، از اتمام همکاری اش با چراغعلی خبر داد. این اتفاق در شرایطی بود که یگانه در تدارک آلبوم دوم اش بود و روز به روز بر طرفدارانش افزوده می شد.

  چراغعلی ولی در گفتگویی در واکنش به این خبر گفت که خواننده اش با او قرارداد دارد و عملا نمی تواند این کار را انجام دهد. اما یگانه این کار را انجام داد و دیگر تلفن های چراغعلی را هم جواب نداد. روند کنسرت ها و برنامه های این خواننده به قوت خود باقی بود ولی این بار یک نفر دیگر مسئولیت تمام این برنامه ها را بر عهده داشت. کسی که از مدت ها پیش مسئولیت رهبری ارکستر یگانه را بر عهده داشت و از قرار معلوم مدیر برنامه های جدید این خواننده هم شده بود. او کسی نبود جز :«علی ثابت»، موزیسین شناخته شده و معتبر دنیای موسیقی پاپ که چراغعلی او را به دور زدن وی محکوم می‌کند و ادعا دارد او باعث شده یگانه این تصمیم را بگیرد .

  همیشه پای یک شکایت در میان است!

  یگانه اعتقاد داشت که هیچ قراردادی بین او و چراغعلی وجود ندارد و آنها با هم سفید امضا کرده اند. یعنی تا هر وقتی که دو طرف تمایل به همکاری با هم داشته اند. اما مدارک چراغعلی چیز دیگری را نشان می داد و برگه ای را به عنوان سند و مدرک به دادگاه ارائه داده که در آن به قرارداد بلند مدتی اشاره شده که یگانه هم آنرا امضا کرده. یگانه هم در واکنش به این مدارک ادعا کرده که هم جعل امضا در کار بوده و هم اینکه در یکی از این نسخه ها او برگه ای سفید را امضا کرده و بعد از امضای این برگه سفید، مفاد آن نوشته شده است!!

  اینکه چه کسی راست می گوید و چه کسی دروغ را قطعا نمی شود به این زودی ها متوجه شد ولی چیزی که مشخص است، رای دادگاه است که علیه یگانه صادر شده و پس از این رای هم جنجالهای فراوانی رخ داده که هیچکس از آنها خبر ندارد. برای خبر دار شدن برخی از این جنجالها، پاراگراف بعدی را از دست ندهید…

  تهدیدها کار ساز نشد

  هیچکس نفهمید در پشت صحنه کنسرت نمایشگاه بین المللی محسن یگانه چه گذشت. علی چراغعلی چطور خودش را به «بک استیج» رساند و آن اتفاقات بد و بگومگو ها و تهدید های معنا دار چطور و به کدامین قصد اتفاق افتاد. چراغعلی ادعا می کرد که همه امتیاز آلبوم یگانه به نام او است و یگانه نمی تواند آنرا در برنامه اش اجرا کند و این خواننده هم هیچ رقمه حاضر نبود کوتاه بیاید و آن اتفاق ها که دیگر بیشتر از این نمی شود وارد اش شد!
  یگانه روی سن رفت، برنامه اش را با تمام جزئیات اش اجرا کرد و پائین آمد.

  تبعات آن اجرا و مشکلات بعدی دست در دست هم داد تا اتفاقی که نباید می افتاد ، افتاد و به حکم دادگاه، این خواننده تا کسب رضایت مدیر برنامه سابق اش از کلیه اجراها و فعالیت های موسیقی اش تعلیق شود.

  یا قرارداد ۵ ساله، یا ۱۳۰ میلیون نقد…!

  علی چراغعلی ادعا دارد که یگانه برای رضایت او یا باید با همان قرارداد ۵ ساله را که با او به اتمام نرسانده را تجدید کند و یا غرامت ۱۳۰ میلیون تومانی به او بپردازد. البته این حکم از برج ۷ سال قبل صادر شده بود و چراغعلی ادعا دارد می خواست با حسن نیت آنرا حل و فصل کند ولی چون طرف مقابل حاضر به قبول ماجرا نشده ، دست به ممنوع الکار کرد یگانه کرده است .

  یگانه هم فعلا سکوت اختیار کرده و هیچ اظهار نظری در این مورد ندارد. باید دید بالاخره کدام طرف دعوا می تواند حرفش را به کرسی بنشاند.

 4. کمی خوبن :cool: :angel:

 5. عالی بود ممنون :heart:

 6. ای بابا…..چقدر بد شد …..با توکل به خدا همه چی درست میشه
  حالا جریان البوم چی میشه؟؟؟؟چقدر انتظار کشیدم

 7. ممنون دوستان والیپرهای خیلی قشنگیه دست گلتون درد نکنه
  بچه ها من از اون وقت که این مطلب خوندم حالم بد شده دارم از غصه دق میکنم اصلا از آقای چراغعلی یه همچین رفتاریو بعید میدونستم ، محسن یگانه و چراغعلی رابطشون خیلی خوب بود واقعا مثل دو تا برادر بودن حتی از برادرم به هم نزدیکتر بودن طوری که من پیش خودم میگفتم این دو تا نمیتونن بدون هم زندگی کنن حالا نمیدونم چی شده که با هم اختلاف پیدا کردن و اختلافشون سر چیه ، هر چی بوده گذشته تموم شده مهم اینکه آقای چراغعلی کاری کرده که دیگه به هیچ عنوان نمیشه جبرانش کرد هم دل محسن جون شکسته هم دل هواداراشو امیدوارم که اختلافاتشون هر چه زودتر حل بشه اما فکر نکنم رابطشون مثل سابق بشه خدا کنه همه چیز به خوبی و خوشی تموم بشه
  من میخوام به آقای چراغعلی بگم شما اگه واقعا محسن یگانه رو دوست داشتی و دلسوزش بودی نباید یه همچین کاری میکردی اونم درست زمانی که محسن میخواست آلبوم جدیدش رو وارد بازار کنه محسن یگانه جای برادرت بود آدم یه همچین کاری در حق برادرش نمیکنه شما داری علنا تو اوج شهرت و موفقیت جلوی پیشرفتش میگیری واقعا خیلی زور داره
  دوستان اگه آقای چراغعلی کوتاه نیاد محسن جون مجبور میشه که ۱۳۰ میلیون تومن رو بده ، ۱۳۰ میلیون پول کمی نیست خیلی زیاده مصلما محسن یگانه نمیتونه همه اش پرداخت کنه ، این جور مواقع ما هوادارا باید خودمون رو نشون بدیم باید از خواننده محبوبمون از سلطان موسیقی همه جوره حمایت کنیم باید ثابت کنیم که واقعا عاشق یگانه ایم نباید عشقمون رو تنها بذاریم
  من پیشنهاد میکنم یه حساب بانکی گذاشته بشه تا ما هوادارا به اون حساب پول واریز کنیم تا کم کم ۱۳۰ میلیون جمع بشه هر کسم به اندازه وسع خودش پول بریزه مطمئنا این جوری مشکل حل میشه و دوباره همه چیز مثل سابق میشه

 8. عاشقتم محسن !؟!؟؟!؟؟!!!!
  :heart:

  • اگرتوعاشقه محسنی من دیوانه وار دوسشدارم.

 9. پس حباب
  کی میاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  :wub:

 10. الهی قربونت نوشافرین جان اخه تو چقدر دلسوزی عزیزم
  ان شاالله همه چی حل و فصل میشه منم مثل تو خیلی ناراحت شدم ولی نباید پشت محسن رو خالی کنیم …….امیدوارم بدون دادن این پول موضوع حل بشه

 11. امیدوارم هر چه زودتر مشکل محسن یگانه حل بشه :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

 12. خیلی قشنگ به خصوص دومیش
  تراک تقاص کی میاد؟ چرا جواب نمیدید؟

  ——————
  پاسخ :

  حسین جان سریال قلب یخی ۲۰ شهریور ماه میاد ، احتمالا تقاص هم هست

 13. هر چی ریز و درشت می کنم یک حس بسیار بسیار قوی میگه حرف های یگانه درسته نه چراغعلی و ثابت میشه از آخر!!!روز های نزدیک به عید فطر من تمام حواس و هوشم به آلبوم حباب بود اما محسن جان بد شانسی آورد اما هنوز امید هست و بر می گرده محسن جان

  دیوانه وار منتظر آلبوم حباب تو هستم محسن جان

  کسی که همیشه دوستت داره…………..بهنام

 14. سلام حسین من عمادم چی کار می کنی؟ د کله کلت D:
  ————
  پاسخ :
  درود
  هیچی :D دلمون واست تنگ شده

 15. بچه ها همگی با هم دعا کنیم که مشکل محسن جان زودتر حل بشه. :pouty:

 16. این مدل دیزاین عکس کلیشه ای شده … نه ایده ای داره نه هنر آنچنانی .. مشخصه که وقت زیادی واسش نذاشتن. :pouty:

 17. مهم اینه که هممون پشت محسن مث شیر وایسادیم و نمیزاریم امثالی مث چراغعلی کاری از پیش ببرن!
  ما متحدیم و این اتحاد هیچ موقع از بین نمیره!! :smile::smile:

 18. آفرین بهناز جان حرف خیلی خوبی زدی اتحادو خیلی خوب اومدی ، بهناز جان نه چراغعلی و نه هیچ کس دیگه نمیتونه کاری از پیش ببره خدا جای حق نشسته ما هم که به قول تو مثل شیر وایسادیم کی حریف ما میشه هیچ کس
  محدثه جان ازت تشکر میکنم تو به من لطف داری معلومه که شما هم دختر دلسوز و مهربونی هستی و محسن یگانه رو خیلی دوست داری واقعا خوش به حال محسن که یه همچین هوادارای با مرام و با معرفتی داره
  عزیزم من دیشب تازه فهمیدم اون مطلبی که خوندم واقعیت نداره ، پریشب که برای اولین بار این مطلب خوندم انقدر اعصابم خورد شد که اصلا حواسم نبود منبع خبری سایت موسیقی ما است ، همیشه منابع خبری این سایت یا بر اساس شایعاته یا انتقادات و یا اینکه بیخودی جانب داری میکنه و یه طرفه به قاضی میره
  حرفای این آقای چراغعلی دروغ و شایعات سود آوریه که اتفاقا دست پرورده خودشه فکر کنم فقط توی شایعه سازی و شایعه پراکنی استعداد داشته باشه اونم چه استعدادی خدا یه همچین نبوغی رو نصیب گرگ بیابون نکنه
  گلم بیا توی انجمن قسمت اخبار اون جا دوستمون هلیا جون ( shine ) مطلبی گذاشته با عنوان حکمی مبنی بر ممنوعیت فعالیت هنری ( یگانه ) صادر نشده اون مطلب بخون خودت متوجه حقیقت میشی

 19. ممنون یعنی فردا صد در صد میاد؟

 20. ببخشید اون ۳ تراک که گقتید قبل از آلبوم حباب میاد فقط یکیش اومد بقیش کی میاد؟

  ——————–

  پاسخ :

  به موقع اش اطلاع میدیم

 21. میشه فیلم میکس شده با تراک بمون رو کیفیت موبایلش رو هم بذارید؟ ممنون

 22. salam aghaye dehnavi mikhastam vbedoonam tooye seriale shoghe parvaz man esme mohsen yeganeh ro be onvane bazigar didam mohsen khodroon hast ya yeki digast? lotfan javababmo bedin

 23. manzooram mohsen khodemoon hast

 24. ممنون نوش افرین جونم!
  بله که پشتشیم پس چی؟؟!! :angry:

 25. باشه چشم میام ……دارم میام…..رسیدم

 26. اخیش ….خیالم راحت شد….. :w00t:
  خدا بگم چکار نکنه چراغعلی رو ….اخه الانم وقت این کارا بود …نامرد :devil:

 27. من هرچی میخوام اواتارمو عوض کنم نمیشه ….چرا؟ :sad:

 28. اواتار چیتون رو؟؟ :angel:

 29. پیشنهاد میکنم فول آلبوم محسن یگانه رو بذارید

 30. ممنوع الفعالیت شدن محسن یگانه هیچ ربطی به چراغعلی نداره …
  اون کاره ای نیست که بتونه این کار رو بکنه
  اینم مدرک
  http://isna.ir/ISNA/NewsView.aspx?ID=News-1842240&Lang=P

 31. ممنون مشکلم حل شد …. اواتار تالار

 32. من که بی صبرانه منتظر آلبوم حباب هستم خداکنه ۲۰ شهریور دیگه حتمی بیادو مشکلی هم برا محسن درست نشه .

 33. شایعس همش خودتونو خسته نکنین!البوم حبابم میاد

 34. بابا این چیزا که واسه محسن هیچی نیست من از همون اول میدونستم شایعست.
  ببخشید شما گفتید قلب یخی بیستم میاد کوش پس، من شنیدم شرکتی که پخشش میکنه عوض شده، شما نمیدونید دقیقا کی میاد؟

 35. توروخدا راس میگین شایعه اس؟من از جمعه تا حالا دارم میمیرم میترسم یه چیزی بشه دارم دق میکنم ولی میدونم محسن از پس همه اینا بر میاد

  خودت که بهتر میدونی توی دل ما جا داری نترس اگه مشکلیه ما همه عند مشکلیم
  حتی اگه دنیا بگه مقصر اصلی تویی غصه نخور عزیز ما ما همه اینجا پشتتیم

 36. در جواب نوشافرین جان که تو پست قبلی مطلبی نوشته بود باید بگم که ۱- just yeganeh.blogfa.com وبلاگ رسمی محسن یگانس و محسنم توش نظر میذاره و یه وبلاگ الکی نیست البته این هم بگم که من همیشه این سایت رو بهترین و مطمئن ترین سایت محسن میدو نم و ایناییم که گفتم واسه این بود که بدونید جاست یگانه مثل بقییه وبلاگا نیست ۲- من ممنوع الفعالیت محسن رو قطعی اعلام نکردم و از تو نظرای جاست خوندم و متاسفانه هم بعد از این خبر اینقدر گیج شده بودم که در موردش تحقیق نکردم ببینم راسته یا نه و فقط به این علت نوشتم که شاید بتونیم کاری واسه محسن بکنیم :smile:
  به هر حال معذرت میخوام :blush: :sad:

 37. به خاطر والپیپر ها هم ممنون :smile:

 38. محسن میدونی واست میمیرم؟؟؟ نمیدونی دیگه.
  این ۱هفته که شنیدم ممنوع الفعالیت شدی، میخوام خودمو بکشم.
  دنیا رو بی صدای نازت نمیخوام
  دنیا رو بی اسکله ی چشای نازت نمیخوام.
  فی البداهه بود، ببخشید دیگه.
  خواهش میکنم اگه خبری شد ما رو هم بی خبر نذارید.

 39. چشمه جان دوست عزیز من خیلی خوب این سایت میشناسم و یادداشت های محسن یگانه رو هم خوندم من اصلا نگفتم که این سایت معتبر نیست فقط گفتم که به جز وبسایت رسمی هواداران محسن یگانه توی هیچ کدوم از وبسایتای دیگه نمیرم چون از نظر خودم فقط همین سایت قبول دارم بازم تاکید میکنم از نظر خودم یکی از بزرگترین دلایلشم اینکه مدیران محترم و کاربرای گلشو بیشتر دوست دارم
  من منظورم این بود که از موضوعی که شما در موردش نوشتی هیچ اطلاعی ندارم و هیچیم در موردش نشنیدم قصدم فقط این بود که بگم تا از موضوعی مطمئن نشدید در موردش مطلبی ننویسید چون فقط بیخودی جو سازی میشه کلا تا دلیلشو نفهمیدین باور نکنید وقتیکه میبینید علتشو ننوشتن بدونین که یه شایعه بیشتر نیست که دهن به دهن چرخیده و سر زبونا افتاده حتی وقتی هم بهتون میگن به این دلیل این اتفاق افتاده حسابی تحقیق کنید تا مطمئن بشید
  خودتونم دارین میگین که توی نظرات سایت خوندید پس به دروغ بودنش حتی یه لحظه هم نباید شک میکردی گلم
  در ضمن عزیزم عذر خواهی واسه چی اینا همه نشون دهنده میزان علاقه و محبت شما نسبت به محسن یگانه است شما جزو یکی از بهترین هوادارا هستی واقعا خوشحالم که با شما آشنا شدم دوستی با شما افتخار و سعادت بزرگیه امیدوارم دوست خوبی براتون باشم ، راستی شما عضو انجمن شدی ؟

 40. بالاخره خبری از محسن جان ندارید؟ اخه قرار بود البومش عید فطر بیاد پس چی شد؟

 41. لطفا اگه خبری دارین بگید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :sad:

 42. گفته خانوم نوش آفرین صحیح است
  اصلا نگران نباشید
  محسن در امن و امانه

  آلبوم هم به نظر من تا چشمتونو رو هم بذارید میاد
  نمی دونستیم محسنم اینقد هوادار داره ها….!!! :wink:

 43. توجه! توجه! توجه! توجه! توجه! توجه! توجه!!!!!!!!!!!!
  این که چراغعلی محسن رو ممنوع الفعالیت کرده اصلا صحت نداره. به گفته ی وکیل مدافع محسن یگانه: دفتر موسیقی به هیچ وجه نمیتواند بااستناد به این ماجرا افدام به ممنوع الفعالیت کردن یک خواننده بکند. و هیچ خواننده ای رو به خاطر مسائل مالی ممنوع الکار نمیکنند. چراغعلی صرفا در پی کسب شهرت واعتبار است و قطعا این حکم به خاطر شکایت ایشان صادر نشده حال این که چه کسانی باعث و بانی چنین کاری شدند هنوز معلوم نیست، یا نمیخواهند آن را رسانه ای کنند. متن کامل مصاحبه ی روزنامه تماشا با وکیل مدافع محسن یگانه رو تا فردا براتون توی این قسمت قرار میدم.

 44. میدونید محسن تو فیلم شوق پرواز بازی کرده ؟ :w00t: خودم مطمئن نیستم اسمشو تو تیتراژش دیدم :biggrin: کاش خودش باشه شما هم دیدید ؟؟ اگه ندیدید جمعه شب بنگاهید

 45. بچه ها یه خبر خیلی خیلی بد،متاسفانه دیگه قلب یخی به بازار نمیاد، دوباره جلوی پخششو گرفتند.
  این بد ترین خبر واسه ما، من خیلی منتظر تراک تقاص بودم حالا چیکا کنم؟

 46. آره منم دیدم gis راست میگه تو تیتراژ اسم محسن یگانه به عنوان فرمانده پایگاه دزفول اومده
  نمیدونم شایدم محسن نباشه و فقط تشابه اسمیه!

 47. اینم یه عکس به زودی برای محسن جان ….
  http://up.taktarh.com/images/62sp1e32evcccc3abgi6.jpg

 48. سلام :cool: کی تا حالا به محسن ایمیل فرستاده؟؟؟؟؟؟؟ :wub:

 49. بیچاره محسن جوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووونم :sad: دست رو هر کاری میزاره یه بلایی سرش میاد چرا قسمت نیست ما تقاصو بششنویم :angry:

 50. مطلب جدید ندارید ؟؟؟؟؟ حوصلم سررفت :wassat: عکسی مکسی :blink: مطلبی سخنرانی

 51. بله نوشافرین جان من عضو انجمن هستم البته جدیدا” یه بار دیگم عضو شدم ! راستی شما می دونی چه جوری می تونم عضویت قبلیم رو از بین ببرم؟ :smile:

 52. اقا یکی بگه محسن تو شوق پرواز بازی میکنه یا نه ؟ من این سریالو نمی بینم اگه بازی میکنه بگید ببینم

 53. جدا میگین؟ بازی میکنه؟ فقط اسمشو تو تیتراژ دیدید یا خودشم دیدید که بازی میکنه؟

 54. نه چشمه جان متاسفانه نمیدونم شما میتونید از مدیر محترم سایت آقای دهنوی بپرسید
  عزیزم نگفتی نام کاربریت چیه ؟ نام کاربری من همینه که میبینی ( Nooshafarin )
  راستی چشمه جان شما دو بار عضو انجمن شدی ؟ یعنی الان دو تا نام کاربری داری گلم؟

 55. اسم محسن یگانه تو فیلم شوق پرواز به عنوان یکی از فرماندهان پایگاه دزفول اومده
  اما تا حال خودشو نشون نداده چرا که تا حالا ۲ قسمت از سریال فقط پخش شده.

 56. نوشافرین جان نام کاربری من (M.Y)
  بله دو بار عضو شدم!!! تو عضویت قبلیم به جز نام کاربری مشخصات دیگمم متفاوت بود بنابر این عضویت قبلیم یه عضو دیگه حساب میشه.

 57. خواهش میکنم کمی اطلاعات خود را برای زبان اگلیسی بالا ببرید چون هرکسی می داند کلمه ی دوستان به انگلیسی ferends نمیشه میشه friends خواهش می کنم هر چه زود تر این کلمه را درست کنید .
  خواهش میکنم ناراحت نشوید چون خودم هم یکی از هواداران محسن یگانه هستم گفتم :cheerful:

 58. منم اسم محسنو تو شوق پرواز دیدم خدا کنه خودش باشه اخه شنیدم محسن قبلا یه فیلم دیگه ام بازی کرده بود هیچکس نمیدونه خودشه یا نه؟

  • واااااااااااااااااای چرا کسی جواب نمیده ؟محسن تو شوق پرواز بازی میکنه یا نه؟؟؟

   • نه ه ه ه

 59. کدوم فیلم بازی کرده ؟؟؟خواهشا بگید چند روزی که نبودم رفته بودم شمال ادم دلش باز میشه اونجا بوی محسنو میده :cwy: :wub: فکر کنم محسن تو قسمت های بعد باشه وشاید هم خیلی کم بازی کنه یه جور سیاهی لشکر :sad:

 60. nam ke migam mohsen tu in film bazi nakarde cho khodesh gofte ke felan ghasde bazi kardan nadaram hala dar ayande shayad…

 61. asheghe on lahzee hastam ke to concerte kish vaghti gitareto bardashti bezanihame jigh keshidim taze seda ham kharab bud koli fun shod shabe aliiiii bud

 62. ممنون ازاینکه درموردممنوع الکارشدن یگانه توضیح داده بودی .ماهرچی سرچ کردیم فقط صحبتای وکیلش بود اون سایتایی که درموردچراغعلی بودفیلترشده.اامیدوارم که همچنان صدای قشنگشو بشنویم

 63. سلام محسن برمحسن عزیز :smile: نگران چیزی نباش :happy: اول توکل به خداکن ودوم روی ماهوادارات حساب کن اتفاقی نمی افتد :wink: ماتااخرش باهاتیم منتظرشنیدن صدای زیبات می مونیم :wub: :wub:

 64. اون کسی که اسمش اخر سریال شوقه پرواز همین محسن یگانس یا یه محسن یگانه دیگه؟

 65. من میخوام ۱عضویت جدید داشته باشم چطورقبلی حذف میشه؟؟
  ———
  پاسخ :
  منظورتون تو انجمنه ؟
  نام کاربری جدید و قدیمتونو بگید

 66. به نظرم اگه محسن عزیزباعلی اصحابی بخونه صداشون جالب میشه.البته محسن یه چیزه دیگس :heart:

 67. سلام به نظرمنم اگه علی اصحابی با محسن همکاری کنه جالبه :silly:

 68. نام کاربری قبلیم همینه:saba

  —————
  پاسخ :

  اگه میخواهید نام کاربریتونو تغییر بدم به یک اسم دیگه بهم بگید ..
  هنوز نگفتید منظورتون انجمن بود ؟

 69. خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخیییلییی
  خووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووب ییییییییییییییییا عالی بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووود :cheerful:

 70. عشقم محسن :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

 71. من محسن جون و دچست دارم.وخوانندگیش حرف نداره. :heart: :heart: :heart: :heart: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 72. من عاشق محسن یگانه هستم :heart:

 73. عاشششششششششششششششششششششششششششششششششقشم

 74. به نظرشما محسن یگانه واقعا ازدواج کرده من دارم میمیرم اخه من عاشقشم لطفا جوابتونو بنویسید

 75. خواننده مورد علاقم محسن یگانه هست و تو ایران تکه. آهنگاش منحصر به فرده. اااااااااااااایول به خودش :x:x

 76. :P ۱۰۰۱joon.bale ishoon ezdevaj kardan khodaro shokr.

 77. واقعا دستتون درد نکنه خیلی زیبا بود!!! محسن هرچی ازت بگم بازم کمه!! واقعا یگانه ای!!!!!!!!!!
  عاششششششششششششششق صداتم!!!!!!!!!!

 78. foghledeh bood eshgham :o janami :?

 79. خواننده عزیز جناب اقای محسن یگانه تراک های شم مهشره

 80. عالی بود.ممنون :-)

 81. بچه ها من هم میخوام عضو انجمن شم چی کار کنم ؟راستی ملیکا جان من هم واسه محسن میمیرم خیلی تکه مگه نه ؟ای کاش این متن هارو محسن جونمون هم میخوند آخه چرا فقط توجاست یگانه ای عزیزم یه کم هم ما رو تحویل بگیر یا علی مدد :P

 82. بچه ها من نمیدونم نوشته هام ثبت میشه یا نه ؟ آخه الان هم ساعت ۳ صبح کسی انلاین نیست اخه من شبا پیام میفرستم راستی محسن جون میدونی خیلللللی unique ؟ همتون رو دوست دارم فعلا بای 8)

 83. سلام !۱۰۰۱ عزیز در جواب سوالت باید بگم بله محسن جون ازدواج کرده مدارکش هم معتبره من عکس همسرش رو دارم در سایت فانی وب هم هست اگه نشد میتونی تو گوگل بزنی وب محسن یگانه وهمسرش بعد متن هایی از ازدواجش میزنه روش کلیک کن تا عکسش رو بیاره موفق باشی (البته امیدوارم افسردگی نگیری ولی با عرض پوز ش باید بگم زنش اصلا خوشگل نیست ولیاقت محسن جون بیشتر از ایناست) راستی منو به خاطر نگارش پیام قبلیم ببخشید :oops:
  ————————–

  امین : عزیز این عکس زن محسن یگانه نیست…… .

 84. شما عکسشو دیدید ؟ چون تو کل سایت های محسن یگانه وهمسرش همین یه دونه عکسه! :roll: ———————-

  امین : این عکس با هوادارش هست…….. .

 85. فاطیما جان : من هم عکسشون رو دیدم فکر کنم ابشون همسر محسن یگانه است چون هر سایتی میرم همون یه عکس رو میاره

 86. مرسی خیلی عالی بود
  cloe

 87. نه اون خانومش نیست واقعا هنوز نفهمیدین

 88. (خواهش میکنم کمی منطقی باشید)
  به نظرت وقتی ترانه ی نشکن دلمو و… یگانه رو دزدیدن یگانه چه قد ناراحت شد و حالا شاد مهر چه قد از دزدین کار آهای مریم نازم توسط یگانه ناراحت شده؟؟؟

  به نطرت وقتی به یگانه تهمت تقلید ترانه میزدن و یگانه دلخور میشد فرزاد فرزین چه قد از تهمت زدن یگانه دلخور بود اما باز سکوت کرد.!

  به نظرت وقتی پشت سر یگانه بد حرف میزدن و یگانه بشدت ناراحت میشد چه قد بنیامین از حرف های تند و بی ادبانه ی محسن ناراحت شد؟؟

  و البته آقای محسن چاوشی که هزاران محسن یگانه حقش را خوردند اما هرگز حرفی ناشایست نزد .

  این نوشته تنها بخش کوچکی از رفتار ناپسند یگانه بود قضاوت با شما.!

 89. عاشق صداتم

 90. من عااااااااششششششششششششششق محسنمhttp://mohsenyeganeh.ir/wp-includes/imahttp://mohsenyeganeh.ir/wp-includes/images/smilies/icon_lol.gifges/smilies/icon_lol.gif

 91. من ازتون خواهش میکنم دعا کنید بتونم یه روز برم کنسرتش و مامان بابام راضی بشن خواهش می کنم من دیگه نمیتونم روزای کنسرتش رو فقط بدونم و نرم

  • چشم
   ایشالله میرید…

آشنایی با مدیران سایت
تبلیغات
MohsenYeganeh.ir Facebook FanPage پیج اینستاگرام سایت

© تمامی حقوق مطالب برای محسن یگانه دات آی آر محفوظ است ، طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه هرگونه کپی برداری ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد .